Résztvevők

-

Teljes Név
Kategória
Státusz
Máthé Zoltán 18-39 év férfi Megerősítve
Vig Zoltán 60+ férfi Megerősítve
Dragomir Péter 18-39 év férfi Megerősítve
Koncz Alex Sasa 40-59 férfi Megerősítve
Ambrus Zsombor 18-39 év férfi Megerősítve
Oláh József Botond 18-39 év férfi Megerősítve
Șorban Alexandru 18-39 év férfi Megerősítve
Cimpoias Codrut 40-59 férfi Kifizetésre vár
Cimpoias Codrut 40-59 férfi Kifizetésre vár
Tiberiu Mititelu 18-39 év férfi Kifizetésre vár
Bede Erika 18-39 év nő Megerősítve
Din Raul Adrian 18-39 év férfi Megerősítve
Nagy Katalin 40-59 nő Megerősítve
Stoica Silviu 18-39 év férfi Megerősítve
Bercea Marius 40-59 férfi Megerősítve
Bene Levente - Bálint 40-59 férfi Megerősítve
Soós Károly Róbert 40-59 férfi Megerősítve
Dumitrascu Ion 40-59 férfi Megerősítve
Buksa Levente 40-59 férfi Megerősítve
Ssenyange Ismail 18-39 év férfi Megerősítve
Butyka Elemér 40-59 férfi Megerősítve
Kocsis Kinga 18-39 év nő Megerősítve
DOMBI TÜNDE 40-59 nő Megerősítve
SĂLĂGEAN ȘTEFAN 18-39 év férfi Megerősítve
Józsa Tihamér 18-39 év férfi Megerősítve
Ilie Andrei-Bogdan 18-39 év férfi Megerősítve
Muturi Paul ngugi 18-39 év férfi Megerősítve
Benke Grátzy 40-59 férfi Megerősítve
Balut Ileana 40-59 nő Megerősítve
Adél Balogh 40-59 nő Megerősítve
Péter István 40-59 férfi Megerősítve
Ursu Adrian 18-39 év férfi Kifizetésre vár
Csapat
Kategória
Státusz
YOUNG & FIT ENTREPRENEURS Masculin Megerősítve
Junior Business Club Runners Mixt Megerősítve
FITNESS TRIBE - CSIBIGÁK Női Megerősítve
VO2Max Mixt Megerősítve
V&V Projekt Mixt Megerősítve
Magyarország Főkonzulátusa Csíkszereda Mixt Megerősítve
FITNESS TRIBE - BARCELONA Férfi Megerősítve
HÁROMSZÉK Férfi Megerősítve
Fitness Tribe lányok I Női Megerősítve
Háromszék 2 Mixt Megerősítve
Fitness Tribe lányok II Női Megerősítve
Spontán Team Mixt Megerősítve
Fitness Tribe Relay Girls Női Megerősítve
FITNESS TRIBE - Júliák&Tündék Női Megerősítve
Kovászna 1001 Forrása Mixt Megerősítve
Teljes Név
Kategória
Státusz
Grüman Róbert OPEN Férfi Megerősítve
Banu Gheorghe Dorel OPEN Férfi Megerősítve
Székely Kincső OPEN Női Megerősítve
Incze Eszter OPEN Női Megerősítve
PASCU BOGDAN OPEN Masculin Megerősítve
Bozocea Ioana-Eugenia OPEN Női Megerősítve
PASCU RAMONA OPEN Feminin Megerősítve
Naomi Popa OPEN Női Megerősítve
Sánta Izabella Noémi OPEN Feminin Megerősítve
Kovacs Andras OPEN Masculin Megerősítve
Tamas Attila OPEN Masculin Megerősítve
Kabai Annamária OPEN Feminin Megerősítve
Popescu Silviu OPEN Masculin Megerősítve
Ferenczi Agnes Orsolya OPEN Feminin Megerősítve
Elekes Roland Sándor OPEN Férfi Megerősítve
Bitai Mónika Csilla OPEN Feminin Megerősítve
Nemet Andras OPEN Férfi Megerősítve
Colț Ovidiu OPEN Masculin Megerősítve
Kónya Enikő Imola OPEN Női Megerősítve
Kovács Erzsébet OPEN Női Megerősítve
Sinka Zsuzsa OPEN Női Megerősítve
Szilagyi-Bartha Mária- Magdolna OPEN Feminin Megerősítve
Toth Ildiko OPEN Női Megerősítve
Botez Paul Sabin OPEN Masculin Megerősítve
Miklos Livia OPEN Női Megerősítve
Cătinean Alin OPEN Masculin Megerősítve
Deák Fogarasi Norbert OPEN Masculin Megerősítve
Ördög Szabolcs OPEN Masculin Megerősítve
Bejan Szilárd OPEN Masculin Megerősítve
Bartos Krisztina OPEN Feminin Megerősítve
De vicente Ruben OPEN Masculin Megerősítve
Etedi Karoly OPEN Masculin Megerősítve
Biró István OPEN Masculin Megerősítve
Dia Ioan Florian OPEN Masculin Megerősítve
Ferencz Ramona OPEN Feminin Megerősítve
Szasz Robert OPEN Masculin Megerősítve
Terea Dan OPEN Masculin Megerősítve
Tamás Zsolt OPEN Férfi Megerősítve
Molnar Bartok Ildiko OPEN Női Megerősítve
Páll Erzsébet OPEN Női Megerősítve
Szabo Irén OPEN Női Megerősítve
gagean gheorghe OPEN Masculin Megerősítve
Bruzlea Radu OPEN Masculin Megerősítve
Keresztes Zsombor OPEN Férfi Megerősítve
Barbu Valentin OPEN Masculin Megerősítve
Stefan Cristian OPEN Masculin Megerősítve
MOLNAR PETER OPEN Masculin Megerősítve
Gabriel Atanasiu OPEN Masculin Megerősítve
HOHAN SILVIA OPEN Feminin Megerősítve
Bejan Andrea OPEN Feminin Megerősítve
Potyó Katalin OPEN Feminin Megerősítve
BABUTAN Dan OPEN Masculin Megerősítve
Taranek Csongor OPEN Masculin Megerősítve
Barabas Imelda-Tünde OPEN Feminin Megerősítve
VERES ANDRAS OPEN Masculin Megerősítve
Delcea Octavian OPEN Masculin Megerősítve
Bács Balázs OPEN Férfi Megerősítve
Stoianovici Iulia OPEN Feminin Megerősítve
Kelemen Mihaly OPEN Masculin Megerősítve
Buda Alina OPEN Feminin Megerősítve
Buda Bogdan OPEN Masculin Megerősítve
Sándor Attila OPEN Férfi Megerősítve
Lazăr Adrian OPEN Masculin Megerősítve
Kutas Attila OPEN Férfi Megerősítve
Szőke Zsolt OPEN Férfi Megerősítve
Bartók Dávid OPEN Férfi Megerősítve
Kutas Zsuzsánna OPEN Női Megerősítve
Károly Hunor OPEN Férfi Megerősítve
Kerti Sandor OPEN Masculin Megerősítve
Seretan Robert - Cristian OPEN Férfi Megerősítve
Chichernea Paul OPEN Masculin Megerősítve
Géza Csortàn OPEN Masculin Megerősítve
Barabás Anita OPEN Feminin Megerősítve
BARTOK I. TIBOR OPEN Masculin Megerősítve
Feldiorean Ioan-Codrut OPEN Masculin Megerősítve
Tamas Sarolta OPEN Feminin Megerősítve
Szentgyorgyi Tibor OPEN Masculin Megerősítve
Imola Dávid OPEN Feminin Megerősítve
Ionescu Mihaela OPEN Feminin Megerősítve
Frincu Claudiu OPEN Masculin Megerősítve
Astilean Eduard OPEN Masculin Megerősítve
DINU Vlad OPEN Masculin Megerősítve
Vas Lenke OPEN Női Megerősítve
Rozsondai Andrei OPEN Férfi Megerősítve
Sutea Raul OPEN Masculin Megerősítve
Albu Istvan OPEN Férfi Megerősítve
Rostom Manal OPEN Női Megerősítve
Molnár Csaba OPEN Férfi Megerősítve
Rácz Attila Zsombor OPEN Férfi Megerősítve
Buksa Tamas OPEN Férfi Megerősítve
Quintana Pau OPEN Masculin Megerősítve
Rodriguez Jimenez Yeray OPEN Masculin Megerősítve
Masoller Jordi OPEN Masculin Megerősítve
Bogdan Botond OPEN Masculin Megerősítve